Головна

10_01_2013_3

Вельмишановний відвідувач!

Вельмишановні підприємці!

   Вітаємо Вас на офіційному сайті Кіровоградського обласного регіонального відділення спілки підприємців, малих, середніх та приватизованих підприємств України і маю надію, що Ви станете його постійними відвідувачами, а інформація, розташована на ньому, буде корисною для Вас.

   Наш колектив постійно працює над розміщенням нових матеріалів, які допоможуть Вам зорієнтуватися в багатьох питаннях, що стосуються розвитку бізнесу в Україні.

   Ми віримо, що за цей час ми змогли визначити найбільш цікаві для Вас теми, познайомити Вас з новими програмами і пропозиціями.

   Ми намагатимемось інформувати Вас про всі події і заходи, допомогатимемо у вирішенні багатьох питань, що стосуються Вашої діяльності.

   Як зазначає, В’ячеслав БИКОВЕЦЬ, — В Єдності — Наша Сила!!!

Запрошуємо Вас активно використовувати наші ресурси.

biz-290x290

   Оголошується набір підлітків від 14 до 18 років! Рада Спілки організовує “Клуб юних бізнесменів”. Якщо ти вважаєш себе молодим та енергійним підлітком від 14 до 18 років, саме на тебе чекають на заняття в клубі юних бізнесменів, які проводять фахівці високого класу.  Витрачай свій позанавчальний, власний час в нашому Клубі! Чекаємо саме на Тебе! За довідками звертатись за телефонами: +380662421936, +380976453637

logo13   Щомісяця, Кіровоградське обласне регіональне відділення спілки підприємців, малих, середніх та приватизованих підприємств України друкує до уваги членів спілки та всіх зацікавлених осіб бюлетень «Підприємець Кіровоградщини». Кожен з Вас має свій бізнес, а разом з тим і проблеми, як малі так і великі. Кожен вирішує їх сам. Спілка має основну мету: допомогти Вам у вирішенні будь-яких питань. Для чого Вам потрібна спілка? Це потрібно навіть в ідеальних умовах, а тим більше, в наших реаліях. Стояти на позиції «кожен сам за себе» можна, а чи виправдано? Підприємництво в Україні відносно молоде, і тому вразливе. І умови для його розвитку не найсприятливіші. Тому наше завдання — сприяти його становленню і зміцненню позицій, закладати умови для його успішного розвитку, активізувати участь підприємців у законотворчих процесах, а головне, захищати і відстоювати законні права малого та середнього бізнесу. Дуже важлива складова — це інформація. Спілка повинна не просто захищати своїх членів, але повинна формувати громадську думку. Спілка може бути, якщо є члени, і чим більше, тим вона потужніша і спроможна вирішувати будь-які питання. Вступати до Спілки, об’єднуватися — рішення приймає кожен особисто!

   Пам’ятайте, — Спілка — існує лише для Вас!

подпись2

Добавить комментарий