№386 від 11.10.2013р.

Шановні  колеги! /№386 від 11.10.2013р./

Через відрядження І. Прасолова, Міністра економічного розвитку і торгівлі України, конференція «Нова економічна модель: інвестиції та інновації для реального сектору» переносяться на 22 жовтня 2013 року.

Запрошуємо Вас відвідати конференцію «Нова економічна модель: інвестиції та інновації для реального сектору», яка організовується Міжнародним центром перспективних досліджень та Торгово-промисловою Палатою України за сприяння Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

Захід відбудеться 22 жовтня 2013 року у залі Торгово-промислової Палати України «Колізей» (адреса: м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33).         Початок реєстрації о 8:30.

Під час конференції буде обговорено:

— формат нової економічної моделі, що дозволить забезпечити ефективну співпрацю інвесторів з банківської та небанківської сфери із підприємствами реального сектору економіки;

— актуальні напрямки модернізації в сфері фінансового та фондового ринків України, інститутів розвитку та інвестиційної діяльності;

 — перспективу створення інституту бізнес-омбудсмена в Україні.

У роботі конференції візьмуть участь: Ігор ПРАСОЛОВ, Міністр економічного розвитку і торгівлі України, Геннадій ЧИЖИКОВ, Президент Торгово-промислової Палати України, Дмитро ТЕВЕЛЄВ, Голова Національної Комісії з цінних паперів та фондового ринку, представники органів виконавчої влади, державних регуляторів, бізнес-асоціацій, банків та небанківських фінансових установ, міжнародних фінансових організацій, дипломатичних представництв, науково-дослідних центрів, керівники регіональних представництв ТППУ, українських та міжнародних компаній.

Будь ласка, ознайомтесь із попередньою програмою конференції, прикріпленою до листа.

Про Ваше бажання взяти участь у конференції просимо повідомити електронною поштою: avorobyovska@icps.kiev.ua (відповідальна особа: Анастасія Воробйовська – Менеджер з організації заходів і комунікації).

Кількість місць обмежена, тому просимо реєструватись завчасно.

Запись опубликована в рубрике Заходи Спілки, Конференції, Новини, Спілка інформує. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий