№379 від 08.10.2013р.

Шановні  колеги! /№379 від 08.10.2013р./

Спілка підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України інформує про наступне.

15 жовтня 2013р. о 9.00 в приміщенні ТПП України (м. Київ, вул. В. Житомирська, 33, велика конференц-зала, 4-ий поверх) відбудеться конференція «Нова економічна модель: інвестиції та інновації для реального сектору».

На конференції передбачається виступ Міністра економічного розвитку і торгівлі України І.М. Прасолова.

На дискусійних панелях будуть розглянуті питання інвестиційного та інноваційного прориву в Україні; завдання фондової біржі щодо розширення інвестиційної бази розвитку національної економіки; шляхи модернізації фінансового і фондового ринків України, інститутів розвитку та інвестиційної діяльності; прямі та венчурні інвестиції; взаємовідносини вітчизняних і іноземних інвесторів з українськими товаровиробниками, інвестиції у аграрний сектор країни тощо.

Участь у конференції безкоштовна.

У разі зацікавленості взяти участь у згаданому заході просимо не пізніше 11 жовтня п.р. надіслати заявку на участь із зазначенням назви компанії, сфери діяльності, ПІБ учасника(-ів), телефону, факсу, електронної пошти, веб-сторінки тощо електронною поштою: zov-bsd@ucci.org.ua, kat-bsd@ucci.org.ua або факсом: (044) 278-14-43.

Додаткову інформацію можна отримати за тел.: (044) 278-12-51.

Запись опубликована в рубрике Заходи Спілки, Конференції, Новини, Спілка інформує. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий