№373 від 04.10.2013р.

Шановні колеги! /№373 від 04.10.2013р./

Спілка підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України інформує про наступне.

Київський національний торговельно-економічний університет (Інститут вищої кваліфікації) на замовлення Міністерства економічного розвитку і торгівлі України з 21 жовтня 2013 року розпочинає навчання за Програмою перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва «Українська ініціатива» за державні кошти.

Програма «Українська ініціатива» — один з найбільш значних проектів національного масштабу у сфері перепідготовки управлінських кадрів, що підтримується Президентом і Урядом України.

Випускники отримують диплом спеціаліста державного зразка про перепідготовку з присвоєнням кваліфікації менеджера чи економіста та можуть претендувати на проходження безкоштовного стажування в Німеччині.

До участі у Програмі допускаються особи віком до 40 років, які мають повну вишу освіту і досвід роботи не менше одного року на управлінських посадах вищого та середнього рівня підприємств й організацій будь-яких форм власності.

З детальною інформацією можна ознайомитися на нашому сайті www.ivk.knteu.kiev.uaабо за тел. 531-49-66, 519-05-70 (ІВК КНТЕУ), 285-51-82 (Мінекономрозвитку).

Запись опубликована в рубрике Заходи Спілки, Конференції, Новини, Спілка інформує. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий