Обмін досвідом

Кіровоград-Вишнян (Хорватія): обмін досвідом

17 листопада вібулася зустріч підприємців та керівників підприємств Кіровоградщини з мером містечка Вишнян (Хорватія) Анджело Матічем на базі Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості.

foto3До   Кіровограда   пан   Матіч   прибув   на   запрошення   голови Кіровоградськоого регіонального відділення Спілки підприємців малих, середніх та приватизованих підприємств Олександра Миколайовича Барно.

Зустріч   носила   здебільшого   інформаційний   характер.   Оскільки Анджело Матіч зацікавлений у налагодженні партнерських стосунків з місцевої владою та бізнесом, вона матиме продовження в конкретних формах і напрямках співпраці.

За словами гостя Анжело Матіча, мета його візиту до України — налагодження контактів, знайомство та окреслення можливостей для подальшої співпраці на рівні «бізнес-бізнес».    Свою роль вбачає в сприянні розвитку такої співпраці, створенні так званого «даху» зі сторони муніципалітету.

Хорватія в наступному рої вступає до Євросоюзу, тому може стати територією для транзиту українських товарів до інших країн Європи. Містечко Вишнян знаходиться поблизу моряу, тому відкрите для активного розвитку туристичної сфери. Бізнес представлений малими та середніми утвореннями — ця особливість Хорватії в цілому. Розвиваються виноробство, аграрний сектор, в тому числі переробка сільськогосподарської сировини.

foto2До наступного візиту, за ініціативою директора Кірооградського міськрайонного центру зайнятості Алли Іванівни Поліщук, домовились підготувати зустріч представників бізнесу та муніципалітету Вишнян з окремими тематичними групами підприємців Кіровоградщини, зокрема, з представниками туристичної галузі і сільського господарства. Налагодження прямих домовленостей між представниками бізнесу дозволить здешевити вартість туристичних послуг, вигідно інвестувати у виробництво і розвиток нових ринків збуту. Анджело Матіч, в свою чергу, пообіцяв максимально можливу підтримку становленню таких бізнес-зв’язків.

Запись опубликована в рубрике Ділові контакті. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий