Семінар «Практичні аспекти отримання і використання біогазу в Україні. Німецько-український діалог з питань біогазу»

Шановні  колеги! /№ 260 від 24.07.2013р./ та /додаток/

          Спілка підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України запрошує Вас взяти участь у семінарі «Практичні аспекти отримання і використання біогазу в Україні. Німецько-український діалог з питань біогазу», 26 вересня 2013р., Київ. Організаторами семінару виступають Державне агентство Німеччини з відновлюваних джерел енергії (FNR), Біоенергетична асоціація України та НТЦ «Біомаса». Участь в роботі семінару безкоштовна.

         Також запрошуємо Вас та Ваших колег взятит участь у роботі 9-ї міжнародної конференції «Енергія з біомаси», 24-25 вересня 2013 р, Киів. Інформаційне повідомлення  прикладене. Участь в роботі конференції потребує сплати організаційного внеску.

         Одним із заходів конференції «Енергія з біомаси» є голландсько-український семінар «Бізнес-можливості «зеленої» економіки», 24 вересня 2013 р., 14.00-18.00, Київ. Організаторами семінару виступають Державне агентство Нідерландів з енергетики та питань зміни клімату (Agentschap NL) та НТЦ «Біомаса».

         Участь в роботі семінару безкоштовна.

         Місце проведення всіх заходів: Київ, вул. Володимирська, 55, Великий конференц-зал Президії НАН України.

         Додаткову інформацію про конференцію «Енергія з біомаси» та семінари можна знайти на веб-сайті http://biomass.kiev.ua/conference

         З усіма питаннями можна звертатися:  conference@uabio.org, тел./факс: +38-044-453-28-56, +38-044-456-94-62.

Запись опубликована в рубрике Новини, Проект Партнерства, Спілка інформує. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий