Інформує податкова система

Про відсутність необхідності зміни свідоцтв платників єдиного податку

За повідомленням Державної податкової служби України, Свідоцтва платника єдиного податку, які видані у 2012 році та в яких зазначені види економічної діяльності згідно з КВЕД-2005, вважаються дійсними. Платникам не обов’язково через скасування з 31 грудня 2012 року класифікатору КВЕД-2005 терміново вносити зміни до своїх документів.

Підставою для відмови у видачі Свідоцтва платника єдиного податку на 2013 рік не може бути відсутність в облікових даних платника виду діяльності зареєстрованого згідно з КВЕД-2010. Якщо ж спрощенець реєструється вперше або змінює вид своєї діяльності, то у цьому випадку йому потрібне користуватися виключно класифікатором 2010.

Про впровадження електронної контрольної стрічки РРО

З 1 січня 2013 року впроваджується електронна контрольна стрічка реєстраторів розрахункових операцій. На цій стрічці в пам’яті касового апарату або модему, який до нього приєднаний, формуватимуться копії розрахункових документів і фіскальних звітів. Один раз на добу цей звіт автоматично передаватиметься до серверу обробки інформації ДПС Це призведе до значного скорочення податкових перевірок. Первинні документи відтепер зберігатимуться в електронному вигляді, а не на паперовій стрічці.

На впровадження інновацій підприємці мають півроку. Потягом першого півріччя 2013 року ДПС України не буде застосовувати штрафні санкції до користувачів касових апаратів за неподання такої звітності в електронній формі.

Запись опубликована в рубрике Нове в законодавстві. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий