Круглий стіл на тему: «Духовна спадщина нашого регіону у формуванні молодого покоління»

Місце проведення: Кіровоградська льотна академія Національного авіаційного університету

Дата проведення: 14 березня 2018 року

Час проведення: 1000-1400

Питання для обговорення на круглому столі:

 1. Історичні корені духовності на Кіровоградщині.
 2. Кропивницький М.Л. – засновник першого українського професійного театру та його розвиток.
 3. Знамениті постаті нашого регіону.
 4. Розвиток літератури та її вплив на світогляд.
 5. Мистецтво – складовий елемент духовності.

 

Інформаційний збірник Круглого столу

 

 

 

Рекомендації

учасників круглого столу на тему:

«Духовна спадщина нашого регіону у формуванні молодого покоління»

від 14 березня 2018 року

Констатуючи, що в регіоні проводиться певна робота по формуванню молодого покоління на духовній спадщині нашого регіону і зроблено в навчальних закладах, музеях, бібліотеках, закладах культури різнопланової роботи по цьому питанню, що свідчить інформація з кожного колективу, відмічаємо, що при координації, об’єднанні зусиль, тобто колективному підході можна було б досягти ще кращих результатів.

Закликаючи до об’єднання зусиль всіх зацікавлених сторін учасники круглого столу

Рекомендують:

 1. Запропонувати обласній телерадіокомпанії, в зв’язку з перейменуванням міста, районів міста, вулиць відкрити рубрику «Історичні постаті серед нас».
 2. Запрошувати відділу освіти м. Кропивницького розглянути можливість введення факультативу «Духовна спадщина нашого регіону» з використанням можливостей наших закладів культури, бібліотек, музеїв.
 3. Редакція журналу «Духовний центр Кіровоградщини» надає можливість друку будь-яких матеріалів, що стосуються духовної спадщини нашого регіону.
 4. Розглядаємо все, що створено в КПА НАУ як основу регіонального центру по національно-педагогічному вихованню і закликаємо всіх до активного використання цих можливостей.
 5. Закликаємо всіх до активної підтримки проектів, що реалізує Кіровоградська філармонія, це в першу чергу: «Різдвяні передзвони», «Травневі музичні зустрічі».
 6. Пропонуємо відвідати Кіровоградський обласний краєзнавчий музей, музей-садибу М.П.Кропивницького, картинну галерею «Єлесаветград» та інші заклади.
 7. Рекомендуємо використати пішохідні екскурсії по місту для ознайомлення нашої історії.
Запись опубликована в рубрике Круглий стіл, Новини, Спілка інформує с метками , , , , . Добавьте в закладки постоянную ссылку.