Пошук партнерів

Польща

Компанія «Emulbit sp. z o.o» — виробник будівельної хімії, зокрема продуктів для гідроізоляції: просочення, рідкі плівки, бітумні вироби на водній основі та на основі розчинників. Зацікавлена у співробітництві.

tel.: +48 666 034 791

tel: +48 58 306 71 74

http: //www.gryfbud.eu

Компанія «JAWAR sp.z o.o.» шукає постачальника вогнетривкої глини наступних властивостей: —   granulation: 0-0,09 mm; —   humidity 1-1,2%; —   content of A1203:min 35%; —   content of Si02: 55-65%; —   fire resistance: min. 175 sP; —   mineral composition: kaolinite — min.70%, lllite — max.24%, quartz-max. 10%. Річний попит-близько 1000 тонн.

tel: +48 606 460 851

e-mail:

pawel.jarzynski@jawar.com.pl

http: //www.jawar.com.pl

Контактна особа: Pawel Jarzynski

Литва

UAB «Grudoteka» шукає підприємства, що працюють в агропромисловому секторі, у т.ч. ті, які вирощують і переробляють соєві боби. Компанія зацікавлена у будівництві заводу на території України.

Компанія UAB «Plieno Spektras» працює у сфері сучасної інженерії, обробки нержавіючої сталі. Пропонує розробку, дизайн, виробництво й інсталяцію продукції харчової галузі. Спеціалізується за напрямами: обладнання для морепродуктів, переробки риби й устаткування для переробки коренеплодів (моркви, картоплі і т.п.). Компанія зацікавлена у співробітництві з підприємствами харчової галузі, із заводами.

Сфери діяльності компанії UAB «Friedricho pasazas» – громадське харчування, ресторани, торгівля, готельна справа, індустрія розваг. Компанія шукає  контакти з виробниками кондитерських і хлібобулочних виробів.

Основні напрями діяльності компанії UAB «Techvitas» -технічний консалтинг, поставка і монтаж деталей і частин промислового обладнання. Шукає для співпраці виробників – промислові підприємства.

Компанія UAB «Totochemical» — виробник монтажної піни (теплоізоляційного пінополіуретанового герметику), шукає контакти з будівельними підприємствами.

У випадку зацікавленості щодо перелічених вище пропозицій, звертатися до Клайпедської палати торгівлі, промисловості та ремесел.

Tel: +37046390 867,

fax:   +370 46 410 626

e-mail: viktoriia.miliaieva@kcci.lt

http://vww.kcci.lt

Запись опубликована в рубрике Новини, Спілка інформує. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий