Лист підтримка від Голови фракції «УДАР»

Шановний В’ячеславе Михайловичу! /електронний варіант листа/

До мене, як до Голови фракції «УДАР» у Верховній Раді України, надійшло Ваше звернення у якому висловлено підтримку проекту Закону України «Про внесення змін та доповнень до статті 9 Закону України «Про ліцензування певних видів господарської діяльності» щодо врегулювання окремих питань у сфері обігу спеціальних технічних засобів отримання інформації (реєстраційний номер 2753).

Народні депутати фракції політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка» у Верховній Раді України не одноразово у своїх виступах висловлювали позицію щодо фахового та системного підходу при реалізації законодавчих ініціатив, запровадження чітких визначень, які унеможливлюють подвійне трактування основних термінів.

З метою усунення негативних наслідків для економіки та бізнесу народними  депутатами членам депутатської фракції УДАР буде детально вивчено всі пропозиції щодо зазначеного законопроекту.

Сподіваюсь, що завдяки Вашій активній позиції та наполегливості, професійному та принциповому підходу народних депутатів, зокрема представників нашої фракції законодавче поле, що врегульовує діяльність у сфері обігу спеціальних технічних засобів отримання інформації буде чітким, прозорим та зрозумілим.

Тому як лідер Політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка» я висловлюю переконання у готовності вжиття послідовних кроків задля підтримки конструктивних законодавчих ініціатив.

Запись опубликована в рубрике Ділові контакті, Новини. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий