Засідання

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ КОМІТЕТУ ПІДПРИЄМЦІВ МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ ПРИ ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВІЙ ПАЛАТІ УКРАЇНИ

31 січня 2013 року в Києві відбулося засідання Комітету підприємців малого та середнього бізнесу при Торгово-промисловій палаті України за участю народних депутатів України, представників міністерств доходів і зборів, соціальної політики, економічного розвитку і торгівлі, Пенсійного фонду, професійних об’єднань підприємців, науковців.

Делегація Кіровоградського обласного регіонального відділення спілки підприємців малих, середніх та приватизованих підприємств України також взяла участь у засіданні Комітету.

Основним питанням порядку денного засідання Комітету стало обговорення пропозицій з реформування системи податків в Україні. Доповідали генеральний директор ВФ «Тайм» Борис Малашонокта економіст Геннадій Володимирський.

Окрім цього,  присутні обговорили роботу Комітету підприємців малого та середнього бізнесу у 2012 році та затвердили план роботи Комітету на 2013 рік.

Комітет у 2012 році, як доповів Голова В. Биковець, концентрував свою увагу на ключових питаннях, пов’язаних з перебудовою регуляторної політики та створенням сприятливих умов для підприємницької діяльності.   В минулому Році за ініціативою Комітету проводились круглі столи, спільні заходи з іншими комітетами при Торгово-промисловій палаті, тренінги для підприємців. Комітет виступав з законодавчою ініціативою.

За результатами засідання були прийняті декілька рішень. Зокрема, про окремі пропозиції щодо реформування системи податків в Україні.   Комітет вирішив інформацію з даного питання направити для розгляду до Верховної ради, міністерств фінансів, економічного розвитку та торгівля, податків і зборів, соціальної політики та до Пенсійного фонду України. Комітет пропонує замінити податок на додану вартість (ПДВ) та податок на прибуток підприємств диференційованим податком з реалізації, збільшивши при цьому надходження до бюджету і в соціальну сферу та зменшивши податкове навантаження на платників податків. На думку авторів проекту, такі зміни необхідні для підйому економіки та оздоровлення суспільства, оскільки тіньовий сектор стане невигідним.

Планом роботи комітету на 2013 рік передбачено проведення низки тематичних засідань, в тому числі виїзних, лобіювання інтересів малого і середнього бізнесу з питань захисту прав власності, правового захисту, розвитку конкурентоздатності, а також організація бізнес-місій для підприємців та поглиблення контактів з закордонними партнерами.

Запись опубликована в рубрике Ділові контакті. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий