Єдина Країна! Единая Страна! Ділові контакті : Кіровоградське обласне відділення СПМСППУ

Лист №156 від 29.04.2014р., щодо встановлення ділових контактів

№156 від 29.04.2014р.                                                          

Членам Ради, членам Спілки підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України, керівникам бізнес-асоціацій та регіональних відділень Спілки

  Шановні  колеги!

До виконавчої дирекції Спілки підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України надійшов лист від Посольства України в Королівстві Іспанія.

В листі, зокрема, надано пропозиції іспанських малих та середніх підприємств щодо встановлення ділових контактів та можливого розвитку співробітництва з потенційними партнерами України: Читати далі

Лист підтримка від Голови фракції «УДАР»

Шановний В’ячеславе Михайловичу! /електронний варіант листа/

До мене, як до Голови фракції «УДАР» у Верховній Раді України, надійшло Ваше звернення у якому висловлено підтримку проекту Закону України «Про внесення змін та доповнень до статті 9 Закону України «Про ліцензування певних видів господарської діяльності» щодо врегулювання окремих питань у сфері обігу спеціальних технічних засобів отримання інформації (реєстраційний номер 2753).

Народні депутати фракції політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка» у Верховній Раді України не одноразово у своїх виступах висловлювали позицію щодо фахового та системного підходу при реалізації законодавчих ініціатив, запровадження чітких визначень, які унеможливлюють подвійне трактування основних термінів.

З метою усунення негативних наслідків для економіки та бізнесу народними  депутатами членам депутатської фракції УДАР буде детально вивчено всі пропозиції щодо зазначеного законопроекту.

Сподіваюсь, що завдяки Вашій активній позиції та наполегливості, професійному та принциповому підходу народних депутатів, зокрема представників нашої фракції законодавче поле, що врегульовує діяльність у сфері обігу спеціальних технічних засобів отримання інформації буде чітким, прозорим та зрозумілим.

Тому як лідер Політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка» я висловлюю переконання у готовності вжиття послідовних кроків задля підтримки конструктивних законодавчих ініціатив.

Засідання

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ КОМІТЕТУ ПІДПРИЄМЦІВ МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ ПРИ ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВІЙ ПАЛАТІ УКРАЇНИ

31 січня 2013 року в Києві відбулося засідання Комітету підприємців малого та середнього бізнесу при Торгово-промисловій палаті України за участю народних депутатів України, представників міністерств доходів і зборів, соціальної політики, економічного розвитку і торгівлі, Пенсійного фонду, професійних об’єднань підприємців, науковців.

Делегація Кіровоградського обласного регіонального відділення спілки підприємців малих, середніх та приватизованих підприємств України також взяла участь у засіданні Комітету.

Основним питанням порядку денного засідання Комітету стало обговорення пропозицій з реформування системи податків в Україні. Доповідали генеральний директор ВФ «Тайм» Борис Малашонокта економіст Геннадій Володимирський.

Окрім цього,  присутні обговорили роботу Комітету підприємців малого та середнього бізнесу у 2012 році та затвердили план роботи Комітету на 2013 рік. Читати далі

Супутник-Кіровоград

foto16

ТУРОПЕРАТОР ТОВ «СУПУТНИК-КІРОВОГРАД» ПРОПОНУЄ:

 

  • бронювання турів до Туреччини, Греції, Хорватії, Болгарії;
  • морські круїзи та інші послуги.

м. Кіровоград, вул. Калініна, 32 тел.: 24-34-74, 050-457-17-77

Посол Болгарії

ЗУСТРІЧ З ПОСЛОМ БОЛГАРІЇ В УКРАЇНІ

foto10Представники Кіровоградського обласного регіонального відділення Спілки підприємців малих, середніх та приватизованих підприємств України наприкінці січня відвідали Посольство Болгарії в Україні та зустрілися з Надзвичайним і Повноважним Послом Болгарії Красіміром Мінчевим та його помічниками.

Під час зустрічі обговорювалися питання налагодження співпраці між українськими та болгарськими підприємцями. Про візит голова кіровоградського відділення Спілки повідомив керівництво області, заручившись підтримкою. Планується, що делегація посольства відвідає Кіровоградщину для проведення більш детальних переговорів.

Координати радника: Svetoslav CHANEV, Counsellor

Ukraine, 01023, Kyiv, 1, Gospitalna Str., teL: +380 44 235 52 96, +380 44 246 76 72, fax:+380 44 235 51 19, mob.: +380 93 367 50 51

E-mail: svetoslav.chanev@gmail.com

м. Київ

ДЕЛЕГАТИ ВІД КІРОВОГРАДСЬКОГО ВІДДІЛЕННЯ СПІЛКИ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ В РОБОТІ КРУГЛОГО СТОЛУ «ПОБУДОВА УСПІШНОГО БІЗНЕСУ» (м. КИЇВ)

foto925 січня 2013 року делегація Кіровоградського обласного регіонального відділення Спілки підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України у складі чотирьох осіб взяла участь в роботі круглого столу «Побудова успішного бізнесу».

Подія відбувалася в Київському національному торговельно-економічному університеті.

Під час круглого столу учасники обговорили теми взаємодії бізнесу і влади, конкурентної стратегії бізнесу в умовах економічної кризи, критерії успішності бізнесу, обмінялися практичним досвідом та ідеями. Налагоджено контакти з керівництвом та викладачами Університету, представниками партнерських бізнес-асоціацій, підприємцями з інших регіонів України.

foto8

Обмін досвідом

Кіровоград-Вишнян (Хорватія): обмін досвідом

17 листопада вібулася зустріч підприємців та керівників підприємств Кіровоградщини з мером містечка Вишнян (Хорватія) Анджело Матічем на базі Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості.

foto3До   Кіровограда   пан   Матіч   прибув   на   запрошення   голови Кіровоградськоого регіонального відділення Спілки підприємців малих, середніх та приватизованих підприємств Олександра Миколайовича Барно.

Зустріч   носила   здебільшого   інформаційний   характер.   Оскільки Анджело Матіч зацікавлений у налагодженні партнерських стосунків з місцевої владою та бізнесом, вона матиме продовження в конкретних формах і напрямках співпраці.

За словами гостя Анжело Матіча, мета його візиту до України — налагодження контактів, знайомство та окреслення можливостей для подальшої співпраці на рівні «бізнес-бізнес».    Свою роль вбачає в сприянні розвитку такої співпраці, створенні так званого «даху» зі сторони муніципалітету.

Хорватія в наступному рої вступає до Євросоюзу, тому може стати територією для транзиту українських товарів до інших країн Європи. Містечко Вишнян знаходиться поблизу моряу, тому відкрите для активного розвитку туристичної сфери. Бізнес представлений малими та середніми утвореннями — ця особливість Хорватії в цілому. Розвиваються виноробство, аграрний сектор, в тому числі переробка сільськогосподарської сировини.

foto2До наступного візиту, за ініціативою директора Кірооградського міськрайонного центру зайнятості Алли Іванівни Поліщук, домовились підготувати зустріч представників бізнесу та муніципалітету Вишнян з окремими тематичними групами підприємців Кіровоградщини, зокрема, з представниками туристичної галузі і сільського господарства. Налагодження прямих домовленостей між представниками бізнесу дозволить здешевити вартість туристичних послуг, вигідно інвестувати у виробництво і розвиток нових ринків збуту. Анджело Матіч, в свою чергу, пообіцяв максимально можливу підтримку становленню таких бізнес-зв’язків.

Зустріч

Делегація Кіровоградського відділення спілки зустрілася з італійськими колегами

26 листопада в Торгово-промисловій палаті України в Києві відбулася зустріч з італійськими підприємцями. Під час бесіди гості поділилися власним досвідом розвитку бізнесу та запропонували українським колегам шляхи співпраці.

Серед бізнес-інтересів італійців — закупівля цукру та олії. В свою чергу вони готові інвестувати в будівельну та машинобудівну галузі.

У січні заплановано візит до Кіровограда голови асоціації підприємців «Італія-Україна» для проведення більш детальних переговорів.

Майбутнє бізнес-партнерство відбуватиметься за підтримки керівництва міста і області.

SAM_3710

SAM_3707

SAM_3708