Єдина Країна! Единая Страна! Журнал «Правовий порадник підприємництва» : Кіровоградське обласне відділення СПМСППУ

Правовий порадник підприємництва №2(10)’2017

Правовий порадник підприємництва №2(10)’2017

Наші видання за І квартал 2016 р.

Наші видання «Правовий порадник підприємництва», за І квартал 2016 р. Читати далі

Ставка відповідальності або про найголовніші завдання уряду та бізнесу

Національний бізнес — «не останній» гравець на економічному полі України. На часі «непопулярні» соціально-економічні реформи, котрі потребують узгодження позицій як влади, так і національного виробника. Тож з’ясування пріоритетів подальшої діяльності Уряду дозволить підприємництву оперативно зреагувати на «непопулярні нововведення» в умовах економічної кризи. За цих обставин співпраця з міжнародними інвесторами та стабілізація ситуації в державі, протидія російському агресорові — найголовніші завдання українського уряду на сьогодні. Про це йшлося на зустрічі прем’єр-міністра України Арсенія ЯЦЕНЮКА з промисловцями та підприємцями. Читати далі

Три стороны люстрации

Коммунистическая система    пала, однако ее «обломки»  до сих пор не дают спокойно жить некоторым постсоветским странам. Именно поэтому  для них как никогда ктуальным   является   полное разрушение правящей номенклатуры, как консолидированного слоя, монополизировавшего политическую, государственную и   экономическую власть. Реально это было актуальным для Украины все годы её независимости.

Поделиться люстрационным опытом с украинцами готова Польша. Украинской власти в первую очередь следует избежать тех ошибок, которые в свое время были совершены западноевропейскими соседями, уверенна Агнешка РОМДШЕВСКДЯ. вице-президент Польской журналистской ассоциации.

Читати далі

У пошуках консенсусу або Україна та ЄС: новий формат платформи громадянського суспільства

Громадський діяч, керівник Бюро політичних та соціальних розробок, Координатор робочої групи «Соціальний діалог» Форуму громадянського суспільства Східного партнерств Ростислав ДЗУНДЗА пропонує свій рецепт формування платформи громадянського суспільства.

Читати далі

З 1 квітня 2014 року набув чинності Закон України від 27.03.2014 №1166

Інформація Головного управління  Міндоходів у Кіровоградській області для розміщення в інформаційному бюлетені „Підприємець Кіровоградщини” та журналі „Правовий порадник підприємництва”

Про збільшення ставок податків і зборів з 1 квітня 2014 року

З 1 квітня 2014 року набув чинності Закон України від 27.03.2014 №1166 «Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні», яким запроваджено режим суворої економії державних коштів. Читати далі

Програма дій Спілки на 2014 рік

ПРОГРАМА ДІЙ

Кіровоградського обласного регіонального відділення Спілки підприємців, малих, середніх та приватизованих підприємств України

на 2014 рік

 

1. Захист законних інтересів членів Спілки.

1.1. Здійснювати захист інтересів суб’єктів підприємницької діяльності в органах виконавчої та законодавчої влади шляхом безпосередньої участі представників Спілки в роботі громадських формувань, а, при необхідності, делегувати членів Спілки до складу таких формувань /комісій, колегій, комітетів, громадських рад при органах виконавчої влади/, в тому числі:

Комітет підприємців малого та середнього бізнесу при Кіровоградській регіональній Торгово-промисловій палаті.

1.2. Посилити роботу Центру правової допомоги Спілки.

З цією метою: Читати далі