Єдина Країна! Единая Страна! Нове в законодавстві : Кіровоградське обласне відділення СПМСППУ

№207 від 31.05.2013р.

Шановні  колеги! /№207 від 31.05.2013р./

 

         Спілка підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України звертається до Вас з наступним.

         Державна служба гірничого нагляду та промислової безпеки України створила робочу групу, завдання якої опрацювати пропозиції щодо внесення змін до Порядку проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві, затвердженого постановою КМУ від 30.11.2011 року №1232.

         Враховуючи зазначене, просимо Вас, виходячи із практичних моментів застосування Порядку проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві,  надати відповідні пропозиції щодо врегульовання питань, які існують на практиці при застосуванні Порядку.

         Будемо вдячні за надані пропозиції до 06 червня 2013 року на нашу електронну адресу: office@smpu.kiev.ua

Нові положення податкового законодавства

Шановні члени Спілки, прошу звернути увагу на нові положення податкового законодавства

 

 

Голова Спілки                         Барно О.М.

 

Проекти наказів

Шановні  колеги!

   Спілка підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України повідомляє, що Міністерством фінансів України підготовлено проекти наказів:

         — «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо облікової політики підприємства»;

         — «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо заповнення форм фінансової звітності»;

         — «Про затвердження Національного положення (стандарту) бухгалтерського обліку 2 «Консолідована фінансова звітність»;

         —  «Про затвердження Змін до деяких нормативно-правових актів Міністерства фінансів України з бухгалтерського обліку».

   З проектами можна ознайомитися на офіційній сторінці Міністерства фінансів України в мережі Інтернет за адресою: www.minfin.gov.ua у розділі «Обговорення проектів документів».

Податок на нерухоме майно

Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки 2013 рік

logo16

 

Спілка інформує

1

Читати далі

22022013

list22022013

 

 

 

 

 

 

(при натисненні на документ, — документ збільшується)

11022013

list11022013

 

 

 

 

 

 

 

 

 

(при натисненні на документ, — документ збільшується)

07022013

nakaz07022013

 

 

 

 

 

 

 

 

 

(при натисненні на документ, — документ збільшується)

Змінено порядок сплати єдиного соціального внеску

logo1616 жовтня 2012 року Верховною Радою України прийнято Закон України № 5455-УІ «Про внесення змін до статті 8 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» щодо сплати єдиного внеску, який набирає чинності з 1 січня 2013 року. На сьогодні в органах Пенсійного фонду України відкрито 88 рахунків для сплати єдиного внеску, незалежно від категорій платників та класів професійного ризику виробництва.

Один роботодавець нині формує від двох до семи платіжних документів.

Нововведення дають можливість роботодавцям сплачувати нарахований єдиний внесок одним платіжним дорученням на один рахунок. Для цього органами ПФУ будуть відкриті нові рахунки.

Інформує податкова система

Про відсутність необхідності зміни свідоцтв платників єдиного податку

За повідомленням Державної податкової служби України, Свідоцтва платника єдиного податку, які видані у 2012 році та в яких зазначені види економічної діяльності згідно з КВЕД-2005, вважаються дійсними. Платникам не обов’язково через скасування з 31 грудня 2012 року класифікатору КВЕД-2005 терміново вносити зміни до своїх документів.

Підставою для відмови у видачі Свідоцтва платника єдиного податку на 2013 рік не може бути відсутність в облікових даних платника виду діяльності зареєстрованого згідно з КВЕД-2010. Якщо ж спрощенець реєструється вперше або змінює вид своєї діяльності, то у цьому випадку йому потрібне користуватися виключно класифікатором 2010.

Про впровадження електронної контрольної стрічки РРО

З 1 січня 2013 року впроваджується електронна контрольна стрічка реєстраторів розрахункових операцій. На цій стрічці в пам’яті касового апарату або модему, який до нього приєднаний, формуватимуться копії розрахункових документів і фіскальних звітів. Один раз на добу цей звіт автоматично передаватиметься до серверу обробки інформації ДПС Це призведе до значного скорочення податкових перевірок. Первинні документи відтепер зберігатимуться в електронному вигляді, а не на паперовій стрічці.

На впровадження інновацій підприємці мають півроку. Потягом першого півріччя 2013 року ДПС України не буде застосовувати штрафні санкції до користувачів касових апаратів за неподання такої звітності в електронній формі.